Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KTO TO JEST?

Utworzony przez Y45UY364, 13 marca 2009 r. o 19:44
Mówił wuj do wuja ,ach ty drogi wuju, ty pół wiadra wody podnosisz na ...uju, a po za tym co komu do jemu jak jemu to pasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omega napisał:
konstruktywne zdanie - trzeba zmienić Burmistrza Terespola merytoryczne zdanie - obecny jest do, już wy wiecie do czego dowód mojej inteligencji E=MC2 czy to wystarczy Panie Magistrze ?
nie jestem magistrem - a więc nieco obniż swój - to po pierwsze a po drugie- wypunktuj co byś zrobi innego niż obecny burmistrz po trzecie- wypunktuj co zrobił źle. po czwarte zajdź i przedstaw swój p-kt widzenia -jesli odrzucą - ostro publicznie skrytykuj ale bez mdłego szczekania na forum jeśli nie zrobiłeś nic,aby zmienic stan rzeczy który ci się nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie jestem magistrem - a więc nieco obniż swój - to po pierwsze a po drugie- wypunktuj co byś zrobi innego niż obecny burmistrz po trzecie- wypunktuj co zrobił źle. po czwarte zajdź i przedstaw swój p-kt widzenia -jesli odrzucą - ostro publicznie skrytykuj ale bez mdłego szczekania na forum jeśli nie zrobiłeś nic,aby zmienic stan rzeczy który ci się nie podoba
z zasady z kłamcami nie rozmawiam i dla ciebie nie zamierzam robi także wyjątków Panie z innego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaszaKlasa napisał:
Sekretarz o sobie w Naszej Klasie - http://nasza-klasa.pl/school/61045/607/photos/20 http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg
Przy wymianach nie zapomnijcie o nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat na wójta Gminy Terespol ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ CI ZROBIĘ ZDJECIE JAK PIJESZ JABOLA ZA ROGIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super zdjecie!!!!!!!!!!!podoba mi się ten facet chociaż go nie znam.Fakt że wystawił taką fotkę swiadczy o tym że ma poczucie humoru,nie jest nadenty i zapatrzony w siebie.MA poprostu was i wasze opinie w du*** i to mi się podoba.Jestem przekonany że obecny wójt nie pokazal by się z tej strony chociaż pewnie ma nie jedną AMBITNĄ fotkę.przecież najważniejsze jest to co powiedzą ludzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu okazuje że ten facet ma dystans do siebie a zwłaszcza do was inteligenci za dychę.Wy nawet w akademiku nie mieszkaliście bo nie byliścię nigdy studentami hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADAREWSKI NA WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT napisał:
Ale super zdjecie!!!!!!!!!!!podoba mi się ten facet chociaż go nie znam.Fakt że wystawił taką fotkę swiadczy o tym że ma poczucie humoru,nie jest nadenty i zapatrzony w siebie.MA poprostu was i wasze opinie w du*** i to mi się podoba.Jestem przekonany że obecny wójt nie pokazal by się z tej strony chociaż pewnie ma nie jedną AMBITNĄ fotkę.przecież najważniejsze jest to co powiedzą ludzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu okazuje że ten facet ma dystans do siebie a zwłaszcza do was inteligenci za dychę.Wy nawet w akademiku nie mieszkaliście bo nie byliścię nigdy studentami hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADAREWSKI NA WÓJTA
tez mam takie zdanie i ma głosy mojej rodziny i przyjaciół -wpisze sie tez w jego sztab wyborczy jesli mnie zechce super gość pozdrawiam i zycze duzo zdrowia i wytrwałości w kampanii -bo chyba nie bedzie to kampania merytoryczna -wójt jest za cienki walczyc na argumenty -on jedynie wszystkich krytykuje personalnie pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT napisał:
Ale super zdjecie!!!!!!!!!!!podoba mi się ten facet chociaż go nie znam.Fakt że wystawił taką fotkę swiadczy o tym że ma poczucie humoru,nie jest nadenty i zapatrzony w siebie.MA poprostu was i wasze opinie w du*** i to mi się podoba.Jestem przekonany że obecny wójt nie pokazal by się z tej strony chociaż pewnie ma nie jedną AMBITNĄ fotkę.przecież najważniejsze jest to co powiedzą ludzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu okazuje że ten facet ma dystans do siebie a zwłaszcza do was inteligenci za dychę.Wy nawet w akademiku nie mieszkaliście bo nie byliścię nigdy studentami hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADAREWSKI NA WÓJTA
Padarewski , Penderecki ,Tymiński ,Dyzma NA WÓJTA !!!!! A tak poważnie co macie przeciw niemu ,że tak krzyczycie ???? Przecież podobno go nie znacie ,dla was jest nijaki i nie znany . A może wy się po prostu boicie ??? P.S.Super fotka jestem przekonany że studenci z naszej gminy poprą pana kandydaturę jest pan super pozdrowienia z akedemika i czekamy na spotkanie bo wielu moich kolegów chciałoby pana poznać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT napisał:
Ale super zdjecie!!!!!!!!!!!podoba mi się ten facet chociaż go nie znam.Fakt że wystawił taką fotkę swiadczy o tym że ma poczucie humoru,nie jest nadenty i zapatrzony w siebie.MA poprostu was i wasze opinie w du*** i to mi się podoba.Jestem przekonany że obecny wójt nie pokazal by się z tej strony chociaż pewnie ma nie jedną AMBITNĄ fotkę.przecież najważniejsze jest to co powiedzą ludzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu okazuje że ten facet ma dystans do siebie a zwłaszcza do was inteligenci za dychę.Wy nawet w akademiku nie mieszkaliście bo nie byliścię nigdy studentami hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADAREWSKI NA WÓJTA
Witam szanownego studenta ani chybi polonistyki, sądząc po pisowni. Studencie niezłą teorię dorobiłeś do fotografii na której widzimy że po pierwsze przestępstwo jest w toku (brak akcyzy, podrabianie znanych marek, alkohol niewiadomego pochodzenia), po drugie osobnik ten zamiast się uczyć jest dilerem i rozpija studentów. Powiedz mi w którym miejscu jest to poczucie humoru, brak nadęcia i zapatrzenia w siebie ? Bo ja widzę (dla ciebie upraszczam opis) faceta z miną kocura srającego w sieczkę, rozlewającego ruską berbeluchę w celu zarobienia kasy drogą przestępstwa i rozpicia kwiatu polskiej młodzieży - studentów. Studencie za dychę miej dystans do swojej inteligencji, że tak sparafrazuję twój wpis powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Witam szanownego studenta ani chybi polonistyki, sądząc po pisowni. Studencie niezłą teorię dorobiłeś do fotografii na której widzimy że po pierwsze przestępstwo jest w toku (brak akcyzy, podrabianie znanych marek, alkohol niewiadomego pochodzenia), po drugie osobnik ten zamiast się uczyć jest dilerem i rozpija studentów. Powiedz mi w którym miejscu jest to poczucie humoru, brak nadęcia i zapatrzenia w siebie ? Bo ja widzę (dla ciebie upraszczam opis) faceta z miną kocura srającego w sieczkę, rozlewającego ruską berbeluchę w celu zarobienia kasy drogą przestępstwa i rozpicia kwiatu polskiej młodzieży - studentów. Studencie za dychę miej dystans do swojej inteligencji, że tak sparafrazuję twój wpis powyżej.
a chcesz w tą czachę ??? widać pusta jak ty !!! pewnie nawet matury nie liznąłeś koleś !!!!Padarewski na Wójta !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a chcesz w tą czachę ??? widać pusta jak ty !!! pewnie nawet matury nie liznąłeś koleś !!!!Padarewski na Wójta !!!!!!!!!!!!!
TAK JESTEŚMY ZA NOWYM KOROSZCZYN!!!!!!PADAREWSKI NA WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a chcesz w tą czachę ??? widać pusta jak ty !!! pewnie nawet matury nie liznąłeś koleś !!!!Padarewski na Wójta !!!!!!!!!!!!!
Po co lizać maturę jak można sobie kupić, dyplom zresztą także. Ty masz jakiś problem z wykształceniem bo z inteligencją to jest tak - albo się ją ma albo nie ? Paderewski nadaje się na samorządowca bo tak: z prawem na bakier, oszukiwać innych potrafi no i właściwe ma koligacje rodzinne, gdy jeszcze jakimś agentem był to idealny kandydat i kariera stoi przed nim otworem. Takich ludzi nam trzeba. Wodzu prowadź do szczęścia i dobrobytu. Jutro biegnę się przemeldować do Terespola aby głosować na Paderewskiego, mam nawet hasło : "Paderewski i gra muzyka, a wóda leje strumieniem".
Ostatnio edytowany 12 marca 2010 r. o 21:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='12.03.2010, 20:50:27' post='249222'] a chcesz w tą czachę ??? widać pusta jak ty !!! pewnie nawet matury nie liznąłeś koleś !!!!Padarewski na Wójta !!!!!!!!!!!!! [/quote Teraz ja sparafrazuję hehehehehe twój wpis . Dlaczego Tobie się nie podoba to , że mnie się podoba ??? Jak Cię to mocno zabolało ??? Ciekawe dlaczego ???ŁATWO DOSZUKUJESZ SIĘ DRUGIEGO DNA , ZRESZTĄ JAK KAŻDY KOMU SZUMI W GŁOWIE RUSKA BERBELUCHA !!!!( CIEKAW JESTEM SKĄD ZNASZ TAKIE NAZWY ??? TO JEST WŁAŚNIE DEMORALIZACJA MŁODZIEŻY ) P.S. CHYBA OGLĄDAMY RÓŻNE ZDJĘCIA BO TE KTÓRE JA WIDZĘ JEST OK !!!!MOJA RADA NIE PIJ WIĘCEJ TAKICH ŚWIŃSTW BO DO RESZTY ZGŁUPIEJESZ !!!! DO MIŁEGO WYTRZEŻWIENIA !!!!!! POZDRO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ja sparafrazuję hehehehehe twój wpis . Dlaczego Tobie się nie podoba to , że mnie się podoba ??? Jak Cię to mocno zabolało ??? Ciekawe dlaczego ???ŁATWO DOSZUKUJESZ SIĘ DRUGIEGO DNA , ZRESZTĄ JAK KAŻDY KOMU SZUMI W GŁOWIE RUSKA BERBELUCHA !!!!( CIEKAW JESTEM SKĄD ZNASZ TAKIE NAZWY ??? TO JEST WŁAŚNIE DEMORALIZACJA MŁODZIEŻY ) P.S. CHYBA OGLĄDAMY RÓŻNE ZDJĘCIA BO TE KTÓRE JA WIDZĘ JEST OK !!!!MOJA RADA NIE PIJ WIĘCEJ TAKICH ŚWIŃSTW BO DO RESZTY ZGŁUPIEJESZ !!!! DO MIŁEGO WYTRZEŻWIENIA !!!!!! POZDRO !!!! [/quote] Jedyne co nam może zagwarantować Paderewski to katz gigant następnego dnia. Skoro lubisz ciekawe słowa to może być : katzenjammer, glątwa, kac i ogólnie dyzgust i wstręt. Więc powodzenia i mam nadzieję że nie pijasz tego co Paderewski namiesza. Może ktoś inny oceni zdjęcia bo tobie do obiektywnej oceny to droga daleka, chyba że oceniasz sam siebie to to rozumiem.
Ostatnio edytowany 12 marca 2010 r. o 21:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę nie sluchasz mojej rady i imprezka u ciebie rozkręciła się się na dobre. Prosze nie pij więcej tej ruskiej berbeluchy i idz spokojnie spać i nie bij dzieci.Myślę że te wszystkie nie zrozumiałe dla mnie słowa staną twoim udziałem będzie KAC bigant jak nic bo jesteś już niezle narąbany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
Widzę nie sluchasz mojej rady i imprezka u ciebie rozkręciła się się na dobre. Prosze nie pij więcej tej ruskiej berbeluchy i idz spokojnie spać i nie bij dzieci.Myślę że te wszystkie nie zrozumiałe dla mnie słowa staną twoim udziałem będzie KAC bigant jak nic bo jesteś już niezle narąbany
Jak widzę wszyscy piją, a po tobie tylko widać. Moja rada na twojego kaca GIGANTA , dzień wcześniej nie pić.
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2010 r. o 09:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENT napisał:
Ale super zdjecie!!!!!!!!!!!podoba mi się ten facet chociaż go nie znam.Fakt że wystawił taką fotkę swiadczy o tym że ma poczucie humoru,nie jest nadenty i zapatrzony w siebie.MA poprostu was i wasze opinie w du*** i to mi się podoba.Jestem przekonany że obecny wójt nie pokazal by się z tej strony chociaż pewnie ma nie jedną AMBITNĄ fotkę.przecież najważniejsze jest to co powiedzą ludzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu okazuje że ten facet ma dystans do siebie a zwłaszcza do was inteligenci za dychę.Wy nawet w akademiku nie mieszkaliście bo nie byliścię nigdy studentami hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADAREWSKI NA WÓJTA
popieram Paderewski na wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przy wymianach nie zapomnijcie o nim
Padarewski na wójta !!!! obecny wójt już się znudził też alkoholik nawet potrafi pić za gesem a tak to ma swojego kierowce z kobylan chyba nawet 000 ma jak prowadzi chociaż .... ogólnie nic do obecnego nie mam ale ta twarz już za długo i wszystko w kobylanach ku*** w d*** mać !!!! i czytam te forum z kolegami i PADAREWSKI NA WÓJTA może się z nim dogadamy facet na poziomie może i my będziemy mieli co robić w naszej wsi a nie jeżdzić jak dziady do kobylan żeby zagrać np. w tenisa czy w piłkę na dobrym boisku a nawet pływać ku*** mać !!!! będziemy rozmawiać z kolegami żeby głosować na Ciebie !!!!! i z kolegami z innych wioch myślę damy radę go wygryść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Padarewski na wójta !!!! obecny wójt już się znudził też alkoholik nawet potrafi pić za gesem a tak to ma swojego kierowce z kobylan chyba nawet 000 ma jak prowadzi chociaż .... ogólnie nic do obecnego nie mam ale ta twarz już za długo i wszystko w kobylanach ku*** w d*** mać !!!! i czytam te forum z kolegami i PADAREWSKI NA WÓJTA może się z nim dogadamy facet na poziomie może i my będziemy mieli co robić w naszej wsi a nie jeżdzić jak dziady do kobylan żeby zagrać np. w tenisa czy w piłkę na dobrym boisku a nawet pływać ku*** mać !!!! będziemy rozmawiać z kolegami żeby głosować na Ciebie !!!!! i z kolegami z innych wioch myślę damy radę go wygryść
Jak widać pijaczki i chamy popierają Paderewskiego, problem z tym czy to jest większość czy mniejszość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...